Strona głównaSiatki zabezpieczające

Siatki zabezpieczające

Montaż siatek zabezpieczających wbrew pozorom nie jest prostym przedsięwzięciem. Usługa ta ma pogodzić skuteczność ochrony z walorem estetycznym, co niekiedy w przypadku braku oczywistych punktów montażu nie jest takie proste. Od kilku lat wykazujemy się kreatywnością aby montować siatki które w stu procentach spełnią oczekiwania naszych klientów.

Czyni nas to liderami montażu siatek w województwie lubelskim.

  • Profesjonalny montaż siatek zabezpieczających przed szkodliwą działalnością ptaków.

Ptaki gniazdujące na klimatyzatorach, metalowych konstrukcjach lub w różnych zakamarkach obiektów, przysparzają właścicielom nie lada kłopotu.

Odchody ptaków niszczą elewację, zanieczyszczają wejścia do budynków i niosą zagrożenie epidemiologiczne o negatywnych wrażeniach estetycznych nie wspominając. Koszty usunięcia skutków przesiadywania ptaków są wysokie związane z myciem i malowaniem a czasami nawet zmianą elewacji.

Zdajemy sobie sprawę że są miejsca gdzie stosowanie kolców przeciw ptakom nie jest możliwe ze względu na dostęp, a także nie jest opłacalne ze wzgędu na zbyt dużą powierzchnię do zabezpieczenia. Dla tego wprowadzając usługę montażu siatek zabezpieczających przed ptakami, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Przy zastosowaniu nawet na średnią skalę jest to produkt tańszy i na pewno najbardziej skuteczny a w dodatku estetyczny, z którego będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

  • Profesjonalny montaż siatek dla kotów i innych zwierząt domowych

Jeżeli kochasz swojego pupila, to rzeczą oczywistą jest że pragniesz jego dobra i bezpieczeństwa.

Jest dużo wypadków kotów spowodowanych upadkiem z wysokości oraz zaatakowanych papug i kanarków przez inne ptaki na skutek ich frywolnego opuszczenia waszego domu.

Po takiej tragedii, widząc cierpienie lub kalectwo zwierzaka, zaczynasz mieć wyrzuty sumienia że nie zapewniłeś należytego bezpieczeństwa i niechcący ale jednak naraziłeś go na niebezpieczeństwo.

Kochać to znaczy pozwolić na wolność, co nie zawsze jest bezpieczne ponieważ zwierzęta mają swój instynkt i często postępują nieroztropnie.

Wychodząc naprzeciw twoim potrzebom, sprawiamy że nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Proponujemy ci montaż siatek w oknach i na balkonach który skutecznie zabezpieczy twoich pupili.

Atutem profesjonalnych siatek jest to że są: mocne, mało widoczne, wielosezonowe, a profesjonalny montaż sprawi że estetyka wykonania będzie się komponowała z pięknem waszego domu.

Montaże siatek wykonujemy po wcześniejszych oględzinach obiektu dobierając najlepszą technikę do oczekiwań zleceniodawcy.

  • Profesjonalny montaż siatek w halach i obiektach sportowych

Siatki przeznaczone do hal i obiektów sportowych wykorzystywane są jako siatki zabezpieczające okna oraz osprzęt wiszący pod sufitami wewnątrz hali.

Jest też inne zastosowanie. Siatki na konstrukcji ruchomej świetnie się spisują jako elastyczne ściany przesuwne. Tym samym pozwalają na przeprowadzenie dwóch niezależnych treningów na jednej hali sportowej w tym samym czasie.

  • Profesjonalny montaż siatek na wolierach, sadach itp.

Ze względu na zazwyczaj dużą powierzchnię zabezpieczaną, usługę tą realizujemy po uprzednim stworzeniu projektu w oparciu o potrzeby klienta.

  • Profesjonalny montaż moskitier na metalowym profilu

Proponujemy Państwu moskitiery wykonywane na wymiar do każdego okna, ich zaletą jest wielosezonowość oraz możliwość demontażu i ponownego montażu w dowolnym momencie.

Moskitiery te są wykonane w oparciu o sztywny metalowy profil który doskonale wpasuje się w państwa okna. Już więcej nie będą się Państwo męczyć z napinaniem i przymocowywaniem moskitiery do paska zaczepowego, ponieważ naszą moskitierę montujemy na metalowych klipsach bez ingerencji w ramę okienną.

 

 

PRACE WYKONUJEMY Z MATERIAŁÓW WŁASNYCH LUB POWIERZONYCH PRZEZ ZLECENIODAWCĘ.

Wszystkie prowadzone przez nas prace są objęte ubezpieczeniem OC.

Strona główna    |     Prace wysokościowe    |     Dekarstwo - Blacharstwo    |     Usługi porządkowe    |     Siatki zabezpieczające    |     Usługi elektryczne
Referencje    |     Galeria    |     Kontakt